~Anahi Giovanna~Barbie Girl~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~Anahi Giovanna~Barbie Girl~

Dobrodosli na forum! Nadamo se da ce vam biti lepo, da cete se lepo slagati sa clanovima i da cete biti redovni i imati puno postova.
 
PortalliPortalli  PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Duxy*Mia*Colucci*dos
Admin Anny 4uma
Duxy*Mia*Colucci*dos


Broj poruka : 185
Datum upisa : 20.09.2007

Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!!   Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! EmptySub Jan 26, 2008 11:34 am

[color:7501=red]KO JE MENJAO LOGO?????? OWAJ JE ODWRATAN< SADA CU DA WRATIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! 600616 Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! 615654 Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! 744806
Nazad na vrh Ići dole
ANNIE
Admin Anny 4uma
ANNIE


Broj poruka : 137
Godina : 30
Datum upisa : 23.09.2007

Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!!   Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! EmptySub Jan 26, 2008 11:41 am

ja sam..bas je extra sta fali...sta ti samo mozes da predlazes?? ne mislim nista lose
Nazad na vrh Ići dole
Duxy*Mia*Colucci*dos
Admin Anny 4uma
Duxy*Mia*Colucci*dos


Broj poruka : 185
Datum upisa : 20.09.2007

Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!!   Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! EmptySub Jan 26, 2008 12:21 pm

Ok, ako si TI! Meni se ne swidja zato sto ima onaj cowek iza, pa se swe widi, ali i ne isde uz boje... kako hoces!
Nazad na vrh Ići dole
ANNIE
Admin Anny 4uma
ANNIE


Broj poruka : 137
Godina : 30
Datum upisa : 23.09.2007

Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!!   Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! EmptySub Jan 26, 2008 6:32 pm

aa ok..meni je bilo ok..ali ako ti ne odgovara onda nista..naci cu lepsi...lol..
Nazad na vrh Ići dole
-=Anny=-

-=Anny=-


Broj poruka : 13
Datum upisa : 15.12.2007

Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!!   Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! EmptyPon Jan 28, 2008 1:03 am

meni se ne dopada owaj logo...
Nazad na vrh Ići dole
ANNIE
Admin Anny 4uma
ANNIE


Broj poruka : 137
Godina : 30
Datum upisa : 23.09.2007

Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!!   Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! EmptyUto Jan 29, 2008 9:35 am

pa otvori temu i prelozi neke slike i ja cu pa cemo da glasamo da vidimo koji je najbolji..hoces??
Nazad na vrh Ići dole
-=Anny=-

-=Anny=-


Broj poruka : 13
Datum upisa : 15.12.2007

Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!!   Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! EmptyČet Jan 31, 2008 1:08 pm

roknula sam sistem pa wishe nemam slika Sad

a imala sam sooper slike Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!!   Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jedno WELCIKO pitanje, i swi moraju da udju OWDE!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Anahi Giovanna~Barbie Girl~ :: ~WELCOME~ :: ~Pitanja, pohvale, kritike predlozi~-
Skoči na: